22bet egyutthatoi roplabdaban, baseballban es rogbiben – Roplabda odds-ok a 22bet-nel – implied probability szamitas

22bet egyutthatoi roplabdaban, baseballban es rogbiben – hol a value?

Ha mar unod a foci es tenisz odds-ok bongleszetet, itt az ido, hogy belevagd mas sportagak vilagaba. En a 22bet kinalataban neztem meg, hogyan allnak a roplabda, baseball es rogbi egyutthatoi. Ezekben a sportagakban rejlik a legtobb value, ha tudod, hol keresd. A 22bet alternatĂ­v link segitsegevel gyorsan elerheted ezeket a piacokat, es mar csak a szamokra kell koncentralnod.

Roplabda odds-ok a 22bet-nel – implied probability szamitas

A roplabda egyik nagy elonye, hogy a set-ek szama korlatozott (altalaban 3 vagy 5), igy a piacok tisztabbak. 22bet-nel a roplabda merkozesekre 1.85 es 1.95 kozotti odds-okat talalsz a gyoztesre, ami 51-54% implied probability-t jelent a fogadoknak. Ha ket csapat kozott 1.90 (implied 52.63%) es 1.90 (implied 52.63%) az odds, a bukmer margin 5.26%, ami elfogadhato. De ha a 22bet 1.85-ot ad az egyik oldalra, mikozben mas bukmekereknel 2.00 van, itt lehet value – szamold ki: 1.85 implied 54.05%, mig 2.00 implicit 50%. A kulonbseg 4.05%, tehat ha a 22bet alulertekeli a csapatot, te overvalued esellyel szemben fogadsz.

Set-ekre specializalt odds elemzes

22bet-nel a roplabda set-ekre is kinal piacokat, peldaul a “pontos set arany” (3-0, 3-1, 3-2). Itt az odds-ok magasabbak, de a margin is nagyobb. Egy 3-0 kimenetelre 2.50 (40% implied) es 3.00 (33.33% implied) kozott mozognak. Ha egy erosen dominans csapat jatszik, a 3-0 ra 2.50 alacsony lehet – valojaban 60% feletti eselyt kellene tukroznie. A 22bet odds-ai itt nem mindig optimalisak, de ha megtalalod a mismatch-eket, a profit potencialis.

Baseball odds-ok 22bet-nel – pitcher adatok es margin

A baseball fogadasoknal a 22bet kinalataban a Moneyline piac a leggyakoribb, ahol a gyoztesre fogadsz. Az odds-ok 1.70 es 2.50 kozott szorodnak, a csapatok erossegetol fuggoen. Peldaul, ha a New York Yankees es a Kansas City Royals jatszik, a 22bet adhat 1.75 (57.14% implied) a Yankee-ekre es 2.10 (47.62% implied) a Royals-ra. A bukmer margin itt 57.14 + 47.62 = 104.76%, ami 4.76% margin – ez versenykepes. De ne feledd: a baseballban a pitcher statisztikak (ERA, WHIP) is fontosak. Ha egy kezdopitcher gyenge, a 22bet odds-a 1.70-re csokkenhet, ami 58.82% implied, de a realis esely lehet 55%, tehat nincs value. Keress olyan meccseket, ahol a 22bet alulertekeli a gyengebb csapatot – ott a 2.50 odds (40% implied) lehet a nyero.

Over/Under piacok baseballban – a 22bet elonye

Az Over/Under (tobb/kevesebb) piacokon a 22bet 8.5 run koruli hatarokat hasznal, 1.90 es 2.00 kozotti odds-szal. Itt a margin kisebb, altalaban 4-5%. Szamold ki: Over 8.5 run 1.91 (52.36% implied) es Under 8.5 run 1.91 (52.36% implied) = 104.72% total, tehat 4.72% margin. Ha egy meccsre 1.85 (54.05%) es 2.00 (50%) van, a margin 104.05% – itt a 2.00-as Under lehet value, ha a pitching eros. A 22bet rendszeresen frissiti ezeket az odds-okat, igy erdemes elmenennyi idonkent ellenorizni.

22bet

Rogbi odds-ok 22bet-nel – a pontkulonbseg es a value

A rogbi fogadasoknal a 22bet a Handicap piacokat kinalja a legtobb value-val. Peldaul, egy 6.5 pontos handicap eseten az odds 1.85 (54.05% implied) es 1.95 (51.28% implied) lehet. A bukmer margin 105.33%, ami magasabb, mint a roplabdaban, de a rogbi volatilis. Ha egy eros csapat 12 ponttal nyer atlagban, a -6.5 handicap 1.85 alacsony lehet – valojaban 60% feletti esellyel kellene szamolni. Ilyenkor a 22bet odds-a nem tukrozi a realitast, es a value a masik oldalon van. Hasznalj statisztikat: nezd a csapatok utolso 5 meccset es a pontkulonbseget. Ha a 22bet 1.90-et ad egy 5 pontos atlaggyoztesre, az 52.63% implied, de a realis esely 70% is lehet.

Rogbi piacok osszehasonlitasa – 22bet vs mas bukmekerek

Osszehasonlitottam a 22bet rogbi odds-ait mas nepszeru bukmekerekkel. Egy pelda: a “Gyoztes” piacon a 22bet 1.85-ot ad a favoritra, mig masok 1.90-et. Az implied probability 54.05% vs 52.63%, tehat a 22bet magasabb margint alkalmaz. De a Handicap piacon a 22bet 1.95-ot ad a kovetkezo csapatra, mig masok 1.85-ot – itt a 22bet alulertekeli a gyengebbet, es 51.28% implied szemben 54.05%-kal, tehat value van a 22bet-nel. Nezd meg mindig a teljes piacot, mert a 22bet nem mindenhol a legjobb, de specifikus piacokon kiemelkedo.

22bet

Roplabda, baseball es rogbi egyutthatoi tablazatban

Az alabbi tablazat mutatja a 22bet tipikus odds-ait es az implied probability-t ebben a harom sportagban. Hasznald ezt referenciapontkent, de mindig ellenorizd a friss adatokat.

SportagPiac tipusOdds (peldak)Implied probability
RoplabdaGyoztes1.85 – 1.9551.28% – 54.05%
RoplabdaSet arany (3-0)2.50 – 3.0033.33% – 40.00%
BaseballMoneyline1.70 – 2.5040.00% – 58.82%
BaseballOver/Under 8.51.85 – 2.0050.00% – 54.05%
RogbiGyoztes1.80 – 2.2045.45% – 55.56%
RogbiHandicap 6.51.85 – 1.9551.28% – 54.05%
RoplabdaSet gyoztes1.50 – 2.0050.00% – 66.67%
BaseballRun line -1.52.00 – 2.5040.00% – 50.00%
RogbiPontossag (total)1.90 – 2.1047.62% – 52.63%

Hogyan olvasd a 22bet sorait ezekben a sportagakban?

Amikor a 22bet feluleten nezelodsz, a sorok (lines) jelzik a bukmer varakozasat. A roplabdaban a set handicap gyakran hasznalt: ha a 22bet -1.5 set handicapot ad 1.90-es odds-szal, az azt jelenti, hogy a csapatnak legalabb 2 set kulonbseggel kell nyernie. Az implied probability 52.63%, de ha a ket csapat kozotti erokulonbseg nagy, ez alacsony lehet. A baseballban a run line -1.5 (2.00 odds, 50% implied) azt mutatja, hogy a bukmer szerint a favorit 50% esellyel nyer 2+ run-nal. Ha a pitcher statisztikak ezt tamasztjak ala, nincs value. A rogbiben a pontossag handicap gyakori: +6.5 pont 1.95 (51.28% implied) eseteben a gyengebb csapatnak 51.28% eselye van, hogy 7 ponton belul veszit vagy nyer. A 22bet sorai mindig tartalmazzak a margint, igy szamold ki az implied probability-t minden fogadas elott.

Value keresese a 22bet-nel – gyakorlati tippek

Ahhoz, hogy value-t talalj a 22bet-nel ezekben a sportagakban, kovesd ezt a lepessorozatot. Eloszor, hasonlitsd ossze a 22bet odds-ait legalabb 3 mas bukmerrel. Masodszor, szamold ki az implied probability-t: 1 / odds * 100. Harmadszor, becsuld meg a realis eselyt sajat elemzes alapjan – nezd a forma, sĂ©rulesek, statisztikak. Negyedszer, ha a realis esely magasabb, mint az implied, ott van value. Peldaul, ha a 22bet 2.50-et ad egy roplabda csapatra (40% implied), de te 50% eselyt latsz, a varhato ertek (EV) = (0.50 * 2.50) – 1 = 0.25, azaz 25% pozitiv EV. Ne feledd: a 22bet marginja mindig jelen van, de a value megtalalasa a kulcs a hosszu tavu sikerhez.